7 טיפים ללימוד אנגלית לילדים בבית

לימוד אנגלית לילדים באיזור הנוח והמוכר להם, ביתם, הוא מאמץ מתגמל ומשפיע. כהורים, יש לכם הזדמנות להניח בסיס חזק להתפתחות השפה של הילדים. בואו נעבור יחד על טיפים מעשיים להוראת אנגלית לילדים בסביבה ביתית, טיפוח מיומנות שפתיות ואהבה לכל החיים ללמידה.

צרו סביבה עשירה בשפה

כדי להעשיר ילדים בשפה האנגלית, כדאי ליצור סביבה שבה אנגלית היא השפה השולטת. הקיפו אותם בספרים באנגלית, עיתונים וחומרים חינוכיים. סמנו חפצים יומיומיים ברחבי הבית במילים באנגלית כדי להקל על רכישת אוצר המילים.

בחרו משחק ממגוון משחקי לימוד אנגלית לילדים מהאתר שלנו שיעזרו להם ללמוד אנגלית בצורה חוויתית

הגדירו יעדים ברורים

קבעו יעדי לימוד שפה ברורים וברי השגה עבור הילדים. קבעו אילו מיומנויות ספציפיות אתם רוצה שהם יפתחו, כגון הבנת הנשמע, שטף דיבור, קריאה או כתיבה. התאימו את השיעורים והפעילויות שלכם בהתאם.

זמן למידה מובנה

קבעו זמן ספציפי בכל יום ללימוד השפה האנגלית בבית. עקביות היא המפתח. במהלך תקופה זו, עסקו בפעילויות כמו קריאת סיפורים באנגלית, תרגילי שפה או צפייה בסרטונים חינוכיים באנגלית.

השתמשו במשאבים חינוכיים

נצל את היתרונות שבלמידה בדיגיטל. מרחב האינטרנט מספר הנגשת למידה הישר אל המסך הפרטי שלכם בתוך הבית. אתרים, אפליקציות וקורסים מקוונים או תוכניות לימוד אנגלית המיועדים לילדים מספקים שיעורים אינטראקטיביים, סרטונים ומשחקים שהופכים את הלמידה למרתקת ומהנה.

צרפו את ילדיכם לאחת מתוכניות לימוד אנגלית לילדים של קידספיק בשיטה המשלבת מוזיקה, מקצבים ושירים.

סיפורים וקריאה

קריאה לילדים היא אחת הדרכים היעילות ביותר לחשוף אותם לאוצר מילים ומבני משפטים באנגלית. בחרו ספרים המתאימים לגיל עם איורים מרהיבים וסיפורים מרתקים. עודדו את ילדכם לשאול שאלות ולדון בסיפור כדי לשפר את ההבנה.

עודדו שיחה

שלבו את יהילדים בשיחות באנגלית על בסיס יומי. שאלו שאלות פתוחות, הקשיבו באופן פעיל והגיבו בהתלהבות. עודדו אותם לבטא את עצמם באנגלית, גם אם כישורי השפה שלהם עדיין מתפתחים.

חגגו את התקדמות

חגגו את אבני הדרך וההישגים של ילדכם בלימוד השפה האנגלית בבית. תגמלו את מאמציהם בשבחים, תמריצים קטנים או פעילויות מיוחדות. חיזוק חיובי מטפח מוטיבציה ותחושת הישג.

לימוד אנגלית לילדים בבית הוא מתנה מדהימה שיכולה לעצב את עתידם. על ידי יצירת סביבה עשירה בשפה, הצבת יעדים ברורים ושילוב פעילויות מרתקות, תוכלו לטפח את כישורי השפה שלהם ולהחדיר תשוקה לכל החיים ללמידה. זכרו שמסע רכישת השפה הוא הרפתקה משותפת, מלאה בגילוי וצמיחה עבורכם ועבור ילדכם.

רוצים לשמוע על תוכניות לימוד אנגלית שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
Scroll to Top

תודה, שנרשמת!

אחת מהנציגות שלנו תיצור איתך קשר בהקדם! :)

האתר בשדרוג

העמוד יעלה בקרוב

שינויים מרגשים בדרך...

צריך עזרה?